INFORMACJE OGÓLNE

 

Udostępniamy naszym klientom możliwość zakupu produktów poprzez internet, przestrzegając obowiązujące prawo handlu elektronicznego, które w znacznej części reguluje ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) 

Zgodnie z tą ustawą, kupujący w Sklepie internetowym RoyBenson.pl, ma prawo zrezygnowania z zakupu i zwrotu zakupionego produktu do 10 dni od momentu jego otrzymania oraz jest zwolniony z wszelkich zobowiązań i przysługuje mu prawo zwrotu pieniędzy za zakupiony towar. 
Koszty transportu towaru do klienta jak i koszty transportu zwracanego towaru pokrywa kupujący.
Należy jednak pamiętać, iż towar musi zostać oddany w stanie niezmienionym - nie może być używany - może być jedynie rozpakowany w celu sprawdzenia.
Każdy produkt jest sprawdzany przez naszego serwisanta czy był rozpakowany jedynie w celu sprawdzenia i został odesłany, bo np. nie spełnia oczekiwań kupującego, czy też był używany.
Pieniądze zostaną zwrócone tylko po pozytywnym zaopiniowaniu towaru przez nasz serwis.
W przypadku chęci rezygnacji z zakupu prosimy zgłosić się do nas po FORMULARZ ZWROTU TOWARU.

1. CENY 


Wszystkie ceny w sklepie to ceny brutto zawierające 23% podatku VAT.

Sklep nie odpowiada za błędy i dezaktualizację prezentowanych na stronach internetowych produktów. Sklep nie odpowiada za błędnie wpisane ceny oraz ilości dostępnych pozycji asortymentowych, mimo, że staramy się na bieżąco wszystko uzupełniać i aktualizować. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia nie oznacza w 100% jego realizacji. Zastrzegamy, iż z przyczyn od nas niezależnych (skończenie się towaru na magazynie, brak towaru u dostawców itp ...) możemy zamówienie zrealizować częściowo lub odstąpić od jego realizacji. Jeśli pojawią się problemy z realizacją zamówienia, niezwłocznie powiadomimy o tym klienta.
Zawartość sklepu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 oraz art. 543 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.
Na terenie RP obowiązującą walutą jest Polski Złoty.
Ceny w innych walutach, które dostępne są w naszym serwisie, podane są w przybliżeniu i nie mogą stanowić roszczeń. Obowiązujące kusy walut reguluje NBP.

2. PRODUKTY 


Oferujemy produkty tylko fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA 


Składając zamówienie w naszym sklepie klient, zobowiązuje się do odebrania zakupionego produktu i uregulowania związanych z tym należności.
W przypadku nieodebrania przez nabywcę paczki z zakupionym produktem, zobowiązuje się on do uregulowania kary umownej w wysokości 50 zł, stanowiącej zwrot poniesionych przez nasz sklep kosztów wysyłki i odbioru towaru.
Nie wywiązanie się nabywcy z zobowiązań wynikających ze złożenia zamówienia, powoduje przekazanie powstałej należności firmie windykacyjnej w trybie natychmiastowym oraz obciążenie kupującego kosztami operacyjnymi związanymi z windykacją.

4. GWARANCJA 


Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta.
Gwarancja jest realizowana przez serwis, który jest wskazany w karcie gwarancyjnej dostarczonej z produktem.

Uwaga!!!
Przy odebraniu przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie.
W przypadku, gdy opakowanie przesyłki ma ślady wskazujące na uszkodzenie np. taśmy są porozrywane, należy nie przyjąć przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół uszkodzenia i poinformować nas o tym fakcie.
Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie.

5. PODSUMOWANIE 


Składając zamówienie - oświadczasz, iż zapoznałeś się z powyższym regulaminem i zgadzasz się z obowiązującymi w sklepie zasadami.

 

6. PRAWA AUTORSKIE

 

Wszystkie nazwy firm i produktów są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Prawa do używania, kopiowania dokumentów, grafik, zdjęć oraz opisów produktów dostępnych na tej stronie internetowej są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację wszystkich punktów regulaminu .


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę